en
į pradžią
Straipsniai
DĖL UAB "HIDRUM" ĮGYVENDINTO PROJEKTO

 

UAB „Hidrum“ sėkmingai įgyvendino projektą UAB „Hidrum“ pardavimų didinimas užsienio rinkose“. Projektas buvo dalinai finansuojamas ES struktūrinių fondų lėšomis. Bendra projekto vertė – 71.559,60 Eur, iš kurių ES struktūrinių fondų lėšos sudarė 42.935,59 Eur.

 

Projekto įgyvendinimo metu buvo dalyvauta tarptautinėse parodose, kurios sudarė sąlygas efektyviai pristatyti UAB „Hidrum“ paslaugas numatytoms rinkoms ir pasirenti eksporto plėtrai. Parodų metu buvo bendraujama su susidomėjusiais klientais ir potencialiais užsakovais.

 

Įgyvendintas projektas ir dalyvavimas parodose įmonei suteikė geras galimybes pristatyti savo vykdomą veiklą ir teikiamas paslaugas užsienio rinkose bei įgyti naujų žinių ir patirties.

 
 
Mumlaukio ežerą valo nematyta technika (2012-12-03)
Mumlaukio ežerą valo nematyta technika (2012-12-03)

Nuo praėjusio savaitgalio valomame Mumlaukio ežere darbuojasi speciali žemsiurbė, kuri iš vandens telkinio dugno siurbia dumblą.

 

Šis plaukiojantį ekskavatorių primenantis manevringas agregatas į Klaipėdą atgabentas penktadienį ir atkreipė jau ne vieno miestiečio dėmesį. Ežerą valančios bendrovės "Hidrum" atstovai paaiškino, jog nusiurbtas dumblas vamzdžiais keliauja į anksčiau pylimais nuo telkinio atskirtus sėdintuvus, o vėliau bus išvežtas.

 

Ežeras pradėtas tvarkyti rugsėjį, darbus žadama baigti kitais metais, o iki Naujųjų planuojama įvykdyti apie trečdalį visų projekte numatytų įsipareigojimų. Teigiama, kad valymas vyksta netgi sparčiau nei planuota.

 

Valyti ežerą nutarta paaiškėjus, jog jo dugne susikaupė iki pusantro metro dumblo, vandens kokybė yra pablogėjusi, jame sparčiai auga vandens augalai, vis sudėtingiau veistis žuvims, o pakrantės sunkiai prieinamos visuomenei.

plačiau